Vind uw droomhuis in Spanje
Groot perceel met zeezicht gelegen op slechts 200 meter van het strand van La Barraca. Het perceel is verstedelijkbaar en kan worden gebruikt om twee afzonderlijke woningen of een zeer grote villa te bouwen.
De bebouwbaarheid op percelen in dit gebied is 30%.
Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Uw aankoopmakelaar aan de Costa Blanca. | Makelaars Moraira | Makelaars Javea (Spanje)
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:PV-67660. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een melding bij prijsverlaging ontvangen van het onroerend goed met de referentie : PV-67660
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u interessant kunnen zijn: