Villa · Nieuwbouw Alicante · Moraira · Pla de Mar

Ref.: BC04-54753
442m2
1.070m2
5
5
Ja

Kenmerken

Slaapkamers: 5
Badkamers: 5
Gebouwd: 442m2
Kavel: 1.070m2
Energy Rating: In proces
Garage
Exterior Terrace
Electric car gates
Pool
Close to the beach
Kitchen appliances
Built-in wardrobes
Close to town
Views - Sea views
Lift
Solarium
Cinema Room
Air conditioning - ducted
Electric window blinds
security door
Laundry room
Landscaped gardens
Exterior carpentry - aluminium
Fiber optic internet
Planted garden
Energy Rating
Energy Rating:
In proces

Beschrijving

Luxe moderne villa te koop in Pla del Mar MorairaIdeaal gelegen in de urbanisatie Pla del Mar, op slechts 500 meter van de stad Moraira en op slechts 1 km van het beroemde strand van El Portet, deze exclusieve moderne designvilla met uitzicht op zee en uitstekende woon- en amusementsruimte.De villa heeft drie verdiepingen met suites met vier slaapkamers, een gratis toilet, een open woonruimte met een moderne keuken en verschillende multifunctionele ruimtes. Een lift en trappenhuis communiceren alle niveaus. De totale bebouwde oppervlakte inclusief terrassen van 903'97 m2.Keldervloer:Een bruikbare oppervlakte van 199'33 m2, verdeeld als garage voor twee auto's, technische machinekamer, fitnessruimte, thuisbioscoop, toilet met douche, benedenhal, twee sociale ruimtes en twee bergingen. Een verzonken patio zorgt voor natuurlijk licht in een van de sociale kamers, deze kamer is ideaal voor een vijfde slaapkamer of kantoorruimte.Begane grond:Met een bruikbare oppervlakte van 169'44 m2, bestaande uit inkomhal, gastentoilet, een open concept leefruimte, moderne keuken met een groot eiland en aangrenzende bijkeuken/wasruimte, een hoofdslaapkamersuite van 34'71 m2 met kleedkamer, luxe en-suite badkamer en toegang tot het zwembadterras, en een tweede slaapkamersuite met inbouwkasten en aansluitende badkamer.Eerste verdieping:Een bruikbare oppervlakte van 73'23 m2, verdeeld als een bovenverdieping met veel opbergruimte, en twee slaapkamers met en-suite badkamers, inbouwkasten en toegang tot een groot balkonterras met uitzicht op zee.Eigendomseigenschappen:Hoogwaardig buitenschrijnwerk met gemotoriseerde rolgordijnen.Moderne moderne keuken.Grote parkeerplaats buiten en een garage voor twee auto's.Professioneel aangelegde tuinen.Vloerverwarming en geleide airconditioning.Luxe moderne villa te koop in Pla del Mar met hoogwaardige afwerking gelegen naast de stad Moraira.

Financieel

Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.

Bereken uw hypotheek

Indicatieve wisselkoersen

  • Engelse Pond: 1.739.860 GBP
  • Russische roebel: 1.739.860 RUB
  • Zwitserse frank: 1.946.400 CHF
  • Chinese yuan: 15.201.000 CNY
  • Amerikaanse Dollar: 2.157.000 USD
  • Zweedse kroon: 23.020.600 SEK
  • De Noorse kroon: 23.635.000 NOK

Informatie aanvragen

Responsable del tratamiento: BoCasa, Finalidad del tratamiento: Gestión y control de los servicios ofrecidos a través de la página Web de Servicios inmobiliarios, Envío de información a traves de newsletter y otros, Legitimación: Por consentimiento, Destinatarios: No se cederan los datos, salvo para elaborar contabilidad, Derechos de las personas interesadas: Acceder, rectificar y suprimir los datos, solicitar la portabilidad de los mismos, oponerse altratamiento y solicitar la limitación de éste, Procedencia de los datos: El Propio interesado, Información Adicional: Puede consultarse la información adicional y detallada sobre protección de datos Aquí.

Vergelijkbare woningen

ONLINE VIEWINGS