Vind uw droomhuis in Spanje
Prachtige moderne villa in aanbouw.
Gelegen in een zeer rustige omgeving op 2 km van het dorp Pedreguer en la Sella Golf Resort en op 15 minuten rijden van de stranden van Denia en Javea!
Deze villa met vier slaapkamers (300m2) op een groot grondstuk van 10.000m2 is verdeeld over twee verdiepingen.De begane grond bestaat uit een ruime woon- en eetkamer, open haard, open keuken met bijkeuken. De woonkamer en keuken hebben schuifdeuren die toegang geven tot de overdekte terrassen.Ruime entree met gastentoilet, en toegang tot twee ruime slaapkamers met elk een eigen badkamer.Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers (elk met een eigen badkamer).Buiten geniet u van een prachtig zwembad (10x5) met ruim open terras en een gemakkelijk te onderhouden mooi aangelegde tuin!
Panoramisch uitzicht op de Montgo en de zee!
Er zijn 4 percelen (elk 10.000m2) beschikbaar.De eerste villa is binnenkort klaar! Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen!
Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Uw aankoopmakelaar aan de Costa Blanca. | Makelaars Moraira | Makelaars Javea (Spanje)
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:BC02-48339. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een melding bij prijsverlaging ontvangen van het onroerend goed met de referentie : BC02-48339
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u interessant kunnen zijn: