Vind uw droomhuis in Spanje
Perceel te koop in El Raco de Nadal, Benitachell. De totale grootte van dit perceel is 13.886 m2, dus het zou perfect kunnen zijn als je op zoek bent naar een mooie en rustige locatie om een nieuw huis van ongeveer 275m2 te bouwen (2% van de totale perceelsgrootte). Je bent hier vlakbij het centrum van Benitachell met alle voorzieningen die je nodig hebt, zoals een supermarkt, postkantoor, apotheek en een wekelijkse markt. Zowel Javea als Moraira liggen op slechts 10 minuten rijden met de auto.
Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Uw aankoopmakelaar aan de Costa Blanca. | Makelaars Moraira | Makelaars Javea (Spanje)
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:BC02-72665. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een melding bij prijsverlaging ontvangen van het onroerend goed met de referentie : BC02-72665
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u interessant kunnen zijn: