Vind uw droomhuis in Spanje
Perceel van 840m² gelegen in de urbanisatie La Solana, in de buurt van Pedreguer. Gunstig gelegen ten opzichte van het winkelcentrum La Marina en de snelweg AP7. Binnen 20 minuten van de kust en 15 minuten van de golfbaan en het spahotel La Sella. Dit perceel heeft een open uitzicht en een zijdelings uitzicht op zee.
Er zijn verschillende andere landweergavepercelen beschikbaar om uit te kiezen; variërend in grootte van 917m² – 1874m². Met prijzen van 57,825 € – 98.800 € afhankelijk van de gekozen plot.
Er is nog een optie om alle 10 percelen te kopen voor € 500.000.
Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Uw aankoopmakelaar aan de Costa Blanca. | Makelaars Moraira | Makelaars Javea (Spanje)
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:BC05-34923. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een melding bij prijsverlaging ontvangen van het onroerend goed met de referentie : BC05-34923
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u interessant kunnen zijn: