Vind uw droomhuis in Spanje
Te koop: Een prachtig object met vele extra’s zoals originele klassieke ruwe Tosca bogen, gewonnen uit het havengebied van Javea, die prominent aanwezig zijn zowel binnen en buiten de villa. Verdeeld over 3 verdiepingen zijn er vijf slaapkamers in het hoofdgebouw en 4 badkamers waarvan 3 en suite. Het grootste deel van de villa is ongeveer 30 jaar oud, maar er zijn delen die dateren van circa 100 jaar geleden. De villa is sinds 1998 voortdurend gerenoveerd met als laatste werk in 2011-2013 een nieuwe keuken en 2 nieuwe badkamers. Er is een apart kantoor van 17,3m2 dat geschikt is om om te zetten als extra accomodatie. Er is een prachtig aangelegde tuin en de elektrische dubbele poort leidt naar de grote oprit die uitkomt bij een dubbele massief houten pergola voor het parkeren voor 2 auto’s en de garage-inrit. De woning heeft een full size tennisbaan.
Deze informatie is geheel vrijblijvend en puur ter informatie. Het is onderhevig aan veranderingen en vormt geen contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Uw aankoopmakelaar aan de Costa Blanca. | Makelaars Moraira | Makelaars Javea (Spanje)
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:PV-29160. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een melding bij prijsverlaging ontvangen van het onroerend goed met de referentie : PV-29160
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u interessant kunnen zijn: